ARALYA GOLD

Aralya Gold

ARALYA GOLD

Aralya Gold

ARALYA GOLD

Aralya Gold - Kapalı Çarşı - Grand Bazaar

ARALYA GOLD

Aralya Gold - Kapalı Çarşı - Grand Bazaar


ARALYA GOLD & DIAMOND NOU CATALOG

ARALYA GOLD & DIAMOND NOU CATALOG

Suntem fericiți să vă prezentăm catalogul nostru pentru anul NOU. Veți găsi 192 pagini, conținând mai mult de 5.500 produse, 85% din ele fiind confecționate in atelierele noastre, din aur de 14 karate - 585. Apăsați link-ul de mai jos pentru a descarca noul catalog. Veți descoperi cercei unici, coliere, brățări, verighete, inele cu diamant, lanțuri, pandantive, ceasuri și alte varietăți de produse care vă vor face viața mai fericită ca niciodată.

Descarca
Alte cataloage
 • Hallervanesa • Eduard • İstanbul'u ziyaretimde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. O gün bugündür tekrardan alışveriş etmek istediğimde bir telefon kadar yakınımdalar. Gerek whatsapptan olsun gerek telefonda konuşarak olsun tüm alışverişlerimizi sorunsuzca yapabiliyoruz….

  Aysun

  İstanbul'u ziyaretimde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. O gün bugündür tekrardan alışveriş etmek istediğimde bir telefon kadar yakınımdalar. Gerek whatsapptan olsun gerek telefonda konuşarak olsun tüm alışverişlerimizi sorunsuzca yapabiliyoruz….

 • Kapalıçarşı'da tesadüfen dükanına uğradığım andan itibaren düzenli olarak müşterileri oldum:) Sağolsun beni kırmayıp gerekli kolaylığı sağlıyorlar. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım…

  Basak

  Kapalıçarşı'da tesadüfen dükanına uğradığım andan itibaren düzenli olarak müşterileri oldum:) Sağolsun beni kırmayıp gerekli kolaylığı sağlıyorlar. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım…

 • Her zaman kendilerine güvenerek alışveriş yapmaktayız. Kendi üretimleri olan ürünlerin çeşitliliği bizim için çok önemli.

  Ferdağ

  Her zaman kendilerine güvenerek alışveriş yapmaktayız. Kendi üretimleri olan ürünlerin çeşitliliği bizim için çok önemli.

 • Yıllardır alışveriş yaparız, Zeki ve Antonyos Bey çok ilgililer. 10 seneden fazla oldu onları tanıyalı ve her zaman sorunsuz alışverişimizi yaptık.

  Mert

  Yıllardır alışveriş yaparız, Zeki ve Antonyos Bey çok ilgililer. 10 seneden fazla oldu onları tanıyalı ve her zaman sorunsuz alışverişimizi yaptık.

Testimoniale